0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Szanowny Panie, piszę to co publikowano w prasie. Pat Buchanan był trzykrotnie kandydatem na Prezydenta USA i w swych kampaniach ujawniał materiały Tajne, co miano mu za złe. Tłumaczył np. Holokaust jako Mit obliczony na wyłudzenie Gigantycznych Odszkodowań, co się UDAŁO. Np. w r. 1968 ogłoszono, że Żydzi zarobili na Holokauście prawie 6 bilionów $ tylko w krajach kapitalistycznych a ponieważ suma była Co Do Miliarda to pochodziła z instytutów finansowych.
Wówczas kapitał żydowski liczyło KILKADZIESIĄT instytutów, ale Kapitał Kryminalny zaczął tępić to jako Antysemityzm, wobec czego dziś kapitał żydowski liczą tylko Anglicy, choć w związku z WTC w Moskwie podano, że kapitał stalinowsko-holokaustyczny liczy 300 bilionów $. Gdy Żydzi zaczęli się Dopierdalać do Anglików za LICZENIE kapitału żydowskiego jako Antysemityzmu to ci opublikowali Paszport Adolfa Hitlera: Pochodzenie ŻYDOWSKIE; Narodowość ŻYDOWSKA; Kapitał KRYMINALNY – czyli Cały HOLOKAUST.
Przeczytałem, że Przeor Jasnej Góry zakazał występu zespołowi HUNGARICA jako Antyholokaustycznemu: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/731405/pilnujcie-polski-jasna-gora-znowu-zaplonela-racami//. Przeor ma nazwisko Waligóra co kojarzy się ze Skarbem HOLOKAUSTA Adolfa Hitlera w Wałbrzychu. Kolegowałem się z działaczem ludowym Stanisławem Majem, który obsługiwał logistycznie w Krakowie pociągi żydowskie z Oświęcimia do Gdańska. Raul Wallenberg wydał bowiem 90 tysięcy paszportów RODZINNYCH Żydom Węgierskim a Szwecja miała ruch Bezwizowy z USA.
Rząd szwedzki poprosił więc Armię Czerwoną o wykonanie na Wallenbergu Wyroku Śmierci, więc gdy Dyrektor Domów Wariatów pod Moskwą i na Uralu poprosił Chruszczowa o zwolnienie Wallenberga jako Już Zupełnie Zdrowego to Chruszczow rzucił się na niego, przewrócił i zaczął DUSIĆ. Opamiętał się jednak, ale audiencja była SKOŃCZONA.
Czesław Wójcik, ojciec Tomasza z Solidarności, jako funkcjonariusz służby specjalnej Delegatury pisał raporty do Londynu w/s Treblinki. Dopraszał się w też zeznań s tej sprawie, co okazało się NIEMOŻLIWE. Mówił mi, że WSZYSTKIE pociągi z warszawskiego Getta szły przez Siedlce, gdzie w Iganiach składy były dzielone na TREBLINKĘ i BIAŁOWIEŻĘ, która była własnością Georinga.
Myślałem, że z Białowieży lecieli do Szwecji, która miała ruch Bezwizowy z USA, ale warszawiak Witold Miłoszewski pouczył mnie, że Nie Do Szwecji tylko LENINGRADU, gdzie pociągi przejeżdżały przez front i jechały do Murmańska, aby frachtem powrotnym konwojów zbrojeniowych, które nie były atakowane przez Niemców, płynąć do USA.
Pat Buchanan głosił że jego kampanie polityczne były Torpedowane przez Kapitał Nowojorski, z którym się ponoć na Usranym Końcu DOGADAŁ – czyli że zapłacono mu, aby Nie Płakał. David Irving głosił np., że NIE BYŁO HITLEROWSKIEJ JURYSDYKCJI ANTYŻYDOWSKIEJ za co był Więziony. Gdy pouczyłem go, że Była to Wsadził Morde w Kubeł: http://wandaluzja.pl/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej// czyli że sprawę załatwili jego protektorzy. Jak mawiał Asz to Żydzi dopuszczają do mediów i władzy tylko tych, na których mają HAKI i pewność, że dadzą się Przekupić.
20 razy robili polaczków w Durnia IMPERIUM LECHITÓW, kierowanym przez Zawodowych Prowokatorów, z wyraźnym Celem PRZEJĘCIA kapitału historycznego dla stworzenia Euroazjatyckiego IZRAELA ze stolicą w Stalingradzie czy Konstantynopolu. Tym razem się jednak Nie Udało, choć mistrz logiki politycznej, mason angielski Stanisław Michalkiewicz zelżył Lechiadę od Rzygowin Ubeckich… Teraz sperma jerozolimska walczy o aneks do 45 Przykazań Niszczenia Polski: NIE DOPUSZCZAĆ DO PUBLIKACJI ZAWIERAJĄCYCH WARTOŚCI OPISÓW WYNALAZCZYCH.
Treblinka była obozem Komisariatu Żydostwa Rzeszy, przemilczanie czego jest niemieckim SKURWYSYŃSTWEM. Oświęcim i Majdanek były obozami Pracy Niewolniczej SS – nie mylić z Pracą Przymusową – a obozy nad Bugiem obozami Wehrmachtu, który aktem ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL w Białymstoku zaangażował się w problem Żydowski. Praca PRZYMUSOWA podlegała Goeringowi jako Ministrowi Gospodarki Rzeszy, który był też Komisarzem Żydostwa Rzeszy. W Norymberdze Amerykanie zapytali Goeringa, dlaczego optował za wojną z Polską? to odpowiedział, że POTRZEBNA była polska siła robocza.
W obozach KŻRz i WM nie odzyskiwano złota a w obozach SS Tak. W Treblince ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL egzekwowała Abwehra a w Oświęcimiu i Majdanku to nie wiem. Istotne jest, że Niemiecki Komitet NKWD na HRADCZANIE był Najwyższym Sądem SS. Przeor Waligóra płacze więc, że gdyby NIE ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu przeciw kapitałowi Kryminalnemu to wszyscy mieliby już spermę jerozolimską. – Auuu…
Jeśli idzie to tych Sto Tysięcy Żydów, których Gomułka przeniósł z obozów niemieckich do Warszawy to mój przyjaciel, dr Kazimierz Abramski mówił, że rektor PGd lubił opowiadać, w Jaki Sposób Został Polakiem. Po Wyzwoleniu SOBIBORU zapisał się na emigrację do Palestyny, ale do obozu przyjechała delegacja PPR z Towarzyszem Gomułką, która obiecała za Wstąpienie do PPR Polskie Nazwisko, Pracę i Mieszkanie w Prestiżowym mieście Polski więc on wybrał Gdańsk. Wówczas wstąpiło gremialnie do PPR 30 tysięcy pensjonariuszy Sobiboru. Gomułka z Cyrankiewiczem byli Komisarzami Długu JEDWABEŃSKIEGO. Za Złamanie w Jedwabnem Planu Barbarossa Stalin dał Goldzie Meir 500 miliardów dolarów ZŁOTYCH wyznaczając na płatnika Polskę, która to należność została uiszczona przez Gomułkę i Cyrankiewicza Co Do Grosza. Za próbę opublikowania tego w Chicago zamordowano Jaroszewiczów.

Print Friendly