0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/inzynieria-pogodowa-geoinzynieria-klimatu-sztuczna-modyfikacja-pogody-i-klimatu-2012-10

Geoinżynieria. Cicha wojna.

http://www.prisonplanet.pl/multimedia/geoinzynieria_cicha_wojna,p2021997870

Geoinżynieria, czyli programy modyfikacji pogody obecne są na całym świecie od dziesięcioleci. Oficjalnie, choć nie usłyszymy o tym w mediach głównego nurtu mają one na celu walkę z globalnym ociepleniem poprzez rozpylanie chemicznych, toksycznych aerozoli na niebie. ONZ w 2013 roku przyznał, że programy te obejmują całą północną półkulę ziemi, naciskając na rządy by je kontynuowały.

Programy te widać gołym okiem na naszym niebie gdy pokrywane jest ono, przez samoloty, symetrycznymi smugami chemicznymi, które z czasem kondensują się w chmury. Zjawisko to można obserwować cyklicznie na niebie w całej Polsce i wiąże się ono z całą masą zagrożeń dla środowiska jak również dla życia ludzi, zwierząt i całej biosfery.

Zapraszamy do obejrzenia filmu w którym dr Jerzy Jaśkowski omawia m.in. problematykę geoinżynierii, jej historię, oraz już obserwowane na całym świecie skutki i zagrożenia. Film zawiera również fotografie i zdjęcia tego zjawiska wysłane do redakcji z całej Polski.

Redakcja PrisonPlanet.pl

Weather Modification Patents

https://climateviewer.com/2014/03/24/geoengineering-weather-modification-patents

PROSZE WYGOOGLOWAĆ

geoengineering weather modification Tesla

ANIOŁY NIE GRAJĄ NA TEJ HAARFIE

Angels Don’t Play This HAARP :

Advances in Tesla Technology by Dr. Nick Begich and Jeane Manning is a book gaining wide publicity throughout the United States having been featured on hundreds of radio programs, news reports and television.

Print Friendly