0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Europejska Fundacja na rzecz Demokracji [nazwa na odległość cuchnie Sorosem – admin] uruchomiła projekt, w ramach którego poszukuje „młodych liderów” na kontrolowanym przez Ukrainę terytorium obwodu ługańskiego.

Do zadań wyselekcjonowanych w ramach programu osób należeć będzie między innymi nawiązywanie „kontaktów osobistych” z mieszkańcami proklamowanej w trybie jednostronnym Ługańskiej Republiki Ludowej.

Fundacja uruchomiła wcześniej inny projekt przygotowujący w Donbasie tak zwanych „agentów zmian”, lokalnych aktywistów, którzy mają zajmować się rozwiązywaniem problemów w regionie [„rozwiązywaniem problemów”… qrva ich mać… – admin].

W sierpniu Europejska Fundacja na rzecz Demokracji uruchomiła na kontrolowanym przez Ukrainę terytorium obwodu ługańskiego projekt City Hub. Jego celem jest poszukiwanie młodych liderów i nawiązywanie kontaktów między mieszkańcami obwodu i proklamowanej w trybie jednostronnym Ługańskiej Republiki Ludowej.

Jak wynika z dokumentów fundacji, z którymi zapoznała się stacja RT, siedziba City Hub mieści się w Siewierodoniecku, miejscowości na terytorium kontrolowanym przez Ukrainę.

„City Hub chce zrzeszać aktywnych mieszkańców obwodu ługańskiego i wpajać im nawyki rozwijania projektów miejskich, realizowania inicjatyw w zakresie walki z korupcją, a także inspirować i uczyć młodych liderów, którzy stanowią siłę napędową zmian w swoich społecznościach” — czytamy w opisie projektu.

Twórcy projektu liczą na to, że poprzez osobiste kontakty z mieszkańcami ŁRL młodzi liderzy z obwodu ługańskiego opowiedzą im o zaletach i perspektywach mieszkania na terytorium kontrolowanym przez Kijów [„zaletach”… bezczelne te źydy są, aż dech zapiera – admin]

Jak wynika z danych sondażu przeprowadzonego przez europejską fundację w Donbasie, tylko osobiste kontakty pozwalają zachować więzi „między tymi trudnodostępnymi terytoriami”.

Tymczasem w proklamowanych w trybie jednostronnym republikach Donbasu działają już młodzieżowe organizacje, które wychowują lokalnych liderów i pomagają im między innymi w nawiązywaniu kontaktów z terytorium objętym kontrolą Ukrainy — opowiada stacji RT pełniąca obowiązki ministra spraw zagranicznych DRL Natalia Nikonorowa.

„Działa u nas ruch młodzieżowy „Młoda Republika”, Ministerstwo młodzieży, turystyki i sportu zajmuje się wszystkimi tego typu kwestiami. Naszym głównym projektem jest program humanitarny mający za zadanie połączenie narodu Donbasu. W ramach tego projektu odbywają się wszystkie wspólne imprezy, wyjazdy studentów”.

Jednak, jak mówi Nikonorowa, z Europejskiej Fundacji na rzecz Demokracji nikt nie kontaktował się z resortem spraw zagranicznych DRL.

https://pl.sputniknews.com

Godne podziwu wszakże jest, w jakie ładne słowa i sformułowania można przyoblec najzwyklejszą łobuzerską robotę agentów wpływu opłacanych przez Żydów.
Admin

Print Friendly