0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Swoją drogą, trudno się Niemcom normalnym a raźno wiwatującym dziwić, gdyż oni jak mało kto, wagę przykładają do swoich i cudzych rodowych korzeni, co im się obiektywnie bardzo chwali. Dzięki temu i za wzór biorąc – dzisiaj Polacy, Rosjanie, Słowianie ogółem mają świetną inspirację, dla kształtowania reprezentatywnej dla Białej Rasy potęgi, wedle naszych specyfik lokalnych. Przykładem optymalnych nauczycieli świetności rodowej, jako chyba najlepszy punkt odniesienia od czasów greckiego antyku!

Mischlińska lewaczka Merkel, syf niemiłosierny w całej Europie robiąca – pokrewna jest stanowej eks-kandydatce Hillary, gdzie o randze podobieństwa między nimi przesądza znacznie i o wiele więcej, niż sama tylko zwykła, kobieca „solidarność jajników”. Wiemy wszyscy o co chodzi. Ona w razie wygrania wyborów, pchnąć mogła niechybnie Stany zJUDnoczone do wojny nuklearnej z ostatnim w miarę jeszcze normalnym, zdrowym i dobrze stojącym na świecie państwem aryjskich Rusinów, Tartarów, Niemców nadwołżańskich oraz mrowia rozproszonych społeczności typu kitajskiego, które im przynależą. Gdzie groźba tego typu nad światem wisiała realnie, a taki rozwój wydarzeń byłby aktem samobójczym dla WSZYSTKICH, nie tylko dla Rosji i USA. Zaś bardziej prorosyjski i, zasadniczo – PROROZSĄDKOWY przede wszystkim, prezydent-elekt Donald Trump, który powinien spokojnie dogadać się z Putinem – wiadomo, jakiego pochodzenia jest (podpowiedź: z mischlingiem Tuskiem i jego k***stwem nie mający wspólnego, a o resztę patrz => Wikipedia), wobec czego normalnym, przyzwoitym Niemcom, jak już wspomniałem, oraz innym Białym Ludziom – trudno się dzisiaj i teraz, z powodu nastrojów żywionych dziwić.

***** POST SCRIPTUM: *****

Zwróćcie wszyscy uwagę, oglądając koszerną skrzynkę z obrazkami, jak przykładowo Szechter, jak ….. [wczoraj po 20-stej na TV regionalnej któryś lewacki profesor, przesadnie gestykulujący i z mocno wysuniętą do przodu bródką, jako fizjonomiczne ukazanie cechy cwaniactwa w charakterze] oraz inni z ich zgniłego sortu – od chwili nominacji Trumpa na prezydenta najpotężniejszego państwa, SPRAWIAJĄ NA TWARZACH WRAŻENIE JAKBY ŚMIERTELNIE CZYMŚ PRZERAŻONYCH, CZY WRĘCZ W PANICE BĘDĄCYCH – ZAUWAŻYLIŚCIE TO??? Pytanie, czego aż tak bardzo tamci się boją???

Bo z tego co ja wiem, to przecież ostatnimi czasy, nikt im chyba jeszcze nie składał zaproszeń, typu: >https://i.ytimg.com/vi/drf76YywLLg/maxresdefault.jpg

Print Friendly